Willa Beautiful Houseboat

  • Wi-Fi
  • Łóżeczka dla dzieci
  • Przyjazny zwierzętom

Willa Beautiful Houseboat Amsterdam oferuje bliskość pobliskich atrakcji turystycznych, takich jak Rembrandthuis w odległości 25-minutowego spaceru.

Willa Beautiful Houseboat oferuje widoki na miasto, zestaw do prasowania oraz telewizję satelitarną. Goście mogą również korzystać z jadalni i miejsca do siedzenia z biurkiem. W obiekcie znajduje się łazienka z oddzielną toaletą i prysznicem. Dla wygody gości dostępne są suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.

Willa Beautiful Houseboat oferuje udogodnienia z wyżywieniem we własnym zakresie, takie jak wyposażona kuchnia z jadalnią. Goście mogą również korzystać z urządzenia do parzenia kawy/herbaty. Rijsel, serwująca dania kuchni francuskiej, znajduje się 13 min pieszo od willi.

Willa ma pierwszorzędną lokalizację w dzielnicy De Pijp, 750 m od stacji metra Amsterdam Amstel. 3 km od domu wakacyjnego znajduje się Dom Anny Frank, a Muzeum Vincenta van Gogha jest w odległości 30-minutowego spaceru. Obiekt leży 2 km od miejsc przyjaznych rodzinom, takich jak Natura Artis Magistra. Najbliższy przystanek autobusowy to Amsteldijk, kilka kroków od willi.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Willa Beautiful Houseboat Amsterdam
Joyjoyjoy The Green Palm Ecolicious Studio In A In Historic Canalhouse From 1729 With View On The Canals
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Joyjoyjoy The Green Palm Ecolicious Studio In A In Historic Canalhouse From 1729 With View On The Canals

7.6
Dobry 58 opinii
1.7 km od nieruchomości
USD 188 USD 169
za noc
The Orange Canals Suite
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

The Orange Canals Suite

9.6
Wyjątkowy 15 opinii
2.5 km od nieruchomości
USD 203 USD 183
za noc
New Roof Terrace Apartment In Jordaan Area
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

New Roof Terrace Apartment In Jordaan Area

7.6
Dobry 59 opinii
2.8 km od nieruchomości
USD 150 USD 135
za noc

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Opcje gastronomiczne

    • Stół na świeżym powietrzu

    W kuchni

    • Czajnik
    • Suszarka do naczyń

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    W pokojach

    • Kącik dzienny
    • Taras
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z parkietem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Przyjazny zwierzętom

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 21:00
    Wyjazd: od 06:00 do 11:00
    Numer licencji69413311
    Często Zadawane Pytania
    • ❓
      Czy Willa Beautiful Houseboat ma kuchnię?
      Tak, Willa Beautiful Houseboat zapewnia wyposażoną kuchnię.
    • ❓
      Czy Willa Beautiful Houseboat jest przyjazna zwierzętom?
      Tak, Willa Beautiful Houseboat jest przyjazna dla zwierząt. Jednak sugerowany jest kontakt wcześniejszy w celu potwierdzenia informacji.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Willa Beautiful Houseboat Amsterdam

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij